způsob platby a doručení


způsob dopravy

 

Zboží zasíláme poštou nebo je možno jej vyzvednout osobně v naší prodejně ve Vamberku.

 

platební metody

 

dobírkou

Objednané zboží zaplatíte při převzetí zásilky zaměstnanci České pošty. 

Expediční náklady jsou 95,- Kč.

Při objednání podušky nebo vysokého stojánku účtujeme příplatek 25,- -135,-Kč, podle velikosti a váhy zásilky. U skleněných svícnů a rámečku účtujeme příplatek 35,-Kč za službu křehce a tuto službu účtujeme i při vysokých otočných stojáncích. Jestli je objednávka nad 500,- Kč, tak je vyšší poštovné o 55,-Kč z důvodu odeslání balíku službou Do ruky. Určitě budete předem informováni emailem o ceně poštovného.

bankovním převodem

Platbu můžete provést převodem na náš účet - po odeslání objednávky Vám bude zasláno její potvrzení, na kterém budou i údaje potřebné pro převod tj. částka, číslo účtu, číslo objednávky (číslo objednávky uvádějte jako variabilní symbol). Peníze nám jsou připsány během 1 - 3 dnů. Po kontrole platby bude Vaše objednávka vyřízena.

Expediční náklady jsou 55,- Kč.

Při objednání podušky nebo vysokého stojánku účtujeme příplatek 25,- -135,-Kč, podle velikosti. U skleněných svícnů a rámečku účtujeme příplatek 35,-Kč za službu křehce a tuto službu účtujeme i při vysokých otočných stojáncích. Jestli je objednávka nad 500,- Kč, tak je vyšší poštovné o 55,-Kč z důvodu odeslání balíku  službou Do ruky. Určitě budete předem informováni emailem o ceně poštovného.

platba v hotovosti

Hotově můžete zaplatit zboží při osobním odběru v naší prodejně ve Vamberku.

Expediční náklady jsou 0,- Kč.

 

(způsob dopravy a platby vyberete při dokončení objednávky)